Haber

IGF üye medyasında kesintisiz ortak canlı yayın saat 17:00’de başlıyor.

BURSA (İGFA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mayıs’ta yapılan seçimde Anadolu’nun sert rüzgarını alarak 7 Masa adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na değerli bir fark attı. Erdoğan yüzde 49,5, Kılıçdaroğlu ise yüzde 44,9 oldu. Sinan Ogan ise oyların yüzde 5.2’sini alarak seçim ikinci erkeğe kaldı.

Bugün 13. Cumhurbaşkanını belirlemek için ikinci cinsiyet seçimleriTürkiye yeniden sandık başına gitmeye devam ediyor.

İGF TV ile Herkes Televizyonu Duyar ve İGFA üyesi tüm medya 2023 Seçimi Özel Yayınında; Yüksek Seçim Kurulu üzerinden paylaşılacak veriler, sandıklar açılıp yayın yasağı kalktığında anında iletilmeye başlanacak.

Aylin TekirIGF Genel Lideri ve Herkes Duyuyor Genel Yayın Yönetmeni, moderatörlüğünde mesut demir, İGFA Haber Koordinatörü Mehmet Ali EkmekçiTelevizyon programcıları, anket sonuçlarını ve seçim gündemini stüdyodan yorumlarken, Ben Merve Özdemir ÇevikHerkes Duymak Genel Müdürü Nesrin Gülensiyasi partilerden stüdyoya ilişkilerle alanın nabzını tutacak.

İGF TV ve Herkes Duyar TV’nin ortak yayını ile YoutubeVe FacebookSaat 17.00’den itibaren seçim özel yayınımızı sayfalarımızın yanı sıra web sitemizden de takip etmek için takipte kalın.

https://twitter.com/AjansIgf/status/1662707495469563905

haberarsin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu