Ekonomi

Garanti BBVA Kripto Para İşine Giriyor: Şimdilik Sadece Banka Çalışanlarının Kullandığı Sistem Hakkında İlk Bilgiler İşte!

Son yılların en çok tartışılan yatırım araçlarından biri olan kripto varlıklar artık hayatımızın bir gerçeği. Nihayet 1 trilyon dolar bir piyasadan bahsediyoruz ve kripto varlıkları bu haliyle görmezden gelmek mümkün değil. Görünen o ki, piyasalarda genel bir boğa beklentisi varken, bankalarbu bölümün gerisinde kalmak istemiyorlar.

Türkiye’nin en popüler özel bankalarından biri Garanti BBVA‘nin kripto işine girmek için kolları sıvadığı ortaya çıktı. Webrazzi’den Gözde Ulukan’ın haberine göre Banka, kripto cüzdanı ve transfer işlemlerini mümkün kılan yeni bir hizmet oluşturdu. ” Garanti BBVA Kripto” olarak adlandırılan bu yeni sistemin, Garanti BBVA bünyesinde çalışan işçiler tarafından anın prestijiyle yaşandığı belirtiliyor.

Çok yakında banka müşterileri de bu hizmetten faydalanabilecek!

Nitekim Garanti BBVA, kripto para birimi topluluğuna girmek için bir süredir ortalıkta dolaşıyordu. hazırlanıyordu . Bu içerikte; Geçen yılın sonlarında açılan bazı iş ilanları bunun en açık göstergesiydi. Garanti BBVA o dönemde “kripto varlık uzmanı” olarak çalışacak eleman arıyordu. son noktada hazırlık sürecinin tamamlanması yorum yapabiliriz. Garanti BBVA’nın çalışanlarına gönderdiği dahili e-posta: test edildiğiniaçık bir gösterge.

Edinilen bilgilere göre Garanti BBVA Crypto, gelecekte Binance gibi yeni bir iş kuracak. borsa olmak o da gelecek Kullanıcılar ayrıca kripto alım satım işlemlerini de bu yeni platform üzerinden gerçekleştirebilecek. Peki tüm bunlar artık son kullanıcıya ne zaman ulaşacak? emin değil . Şirket, çalışanlarıyla birlikte test aşamasından sonra muhtemelen tüm müşterilerine Garanti BBVA Kripto hizmeti sunmaya başlayacak.

keciorenajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu