Haber

Ekrem İmamoğlu’nun ‘gizli görüşme’ iddialarına yanıt

Ekrem İmamoğlu’nun ‘gizli görüşme’ iddialarına yanıt

İmamoğlu, görüşmeye ait görüntülerin sosyal medyaya sızdırılması konusunu da araştıracaklarını söyledi.

İSTANBUL İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP’nin önde gelen isimleriyle yaptığı imalı görüşmeye ilişkin olduğu iddia edilen görüntüler hakkında konuştu. İmamoğlu, “Seçimden bu yana bu ve buna benzer 200’e yakın görüşmemiz oldu. Bunlar devam ediyor, gizli bir şey yok. Tartışılan konular partinin konularıdır.”

İBB Lideri Ekrem İmamoğlu, Beyaz Köşk’te düzenlenen 125 İETT Otobüs Tedarik Sözleşme Töreni’ne katıldı. Basın mensuplarının CHP’lilerle yaptığı gizli görüşmeye ait olduğu iddia edilen görüntülerin sorulması üzerine burada konuşan İmamoğlu, “Partimizin meseleleri partililerle görüşülüyor. Yani CHP’lilerle görüşülüyor. parti yöneticileri.dolayısıyla bundan daha doğal bir şey yok.seçimden bu yana bu ve buna benzer toplantılarda belki 200 toplantı yaptık.bunlar devam ediyor kapanan bir şey yok.tartışılan konular partinin bahisleridir. Bunlardan herhangi birini huzurunda konuşursam, o masalarda konuşmaya devam edeceğim, edeceğim” dedi.

“İnceleyeceğiz, göreceğiz”

Görüntülerin sosyal medyaya sızdırılmasıyla ilgili olarak İmamoğlu, “Bunu araştıracağız, bakacağız. Ne oldu? Konuşmaya devam edeceğiz.” Oradan sağlıklı kararlar almak için her süreci takip edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu